Znáte hotel Studánka u Rychnova nad Kněžnou, který se nachází na úpatí Orlických hor? V letovisku Studánka se snoubí příroda, zdraví, komfort, relaxace, možnost aktivního odpočinku a gastronomické zážitky.

Neváhejte a přijeďte! V krásné přírodě u Rychnova nad Kněžnou se ukrývá hotel Studánka – místní oáza klidu a odpočinku. Bydlet budete ve 4* hotelu, který nabízí pobytové balíčky, ve kterých je polopenze a neomezený vstup do wellness, k výletům vás pozvou okolní zámky, příroda a muzea.

Pokoje s příběhem a polopenze podle vašeho gusta

Ať už se rozhodnete bydlet v hotelu, nebo ve vile, těšte se na pěkný pokoj s LCD televizí, trezorem a Wi-Fi připojením. Je tady i koupelna se sprchou nebo vanou, fénem a toaletními potřebami. A čím jsou zdejší pokoje neobyčejné? Ke každému z nich se váže příběh.

Hotelovou kuchyni má pod taktovkou Madlenčina restaurace s átriem, kterou navštívíte minimálně 2x denně. Snídaně i večeře se podávají formou bufetu (podle obsazenosti mohou být i výběrem z menu), takže si každý vybere to, na co má zrovna chuť. O váš pitný režim tu mimochodem bude postaráno vážně dobře: mají minerální vodu z vlastních zdrojů.

Obrázek odebrán.

Neomezený wellness a procedury

Díky volnému vstupu do wellness budete kdykoli lenošit v relaxačním bazénu s protiproudem a ve vířivce. Také nezapomeňte vyzkoušet Kneippův chodník – jde o vodoléčebnou proceduru, která funguje na principu střídání hodně teplé a studené vody.

V příjemném prostřední můžete využít širokou nabídku wellness a spa procedur, kosmetiky, pedikúry, bazénu, saun či vyzkoušet léčebný účinek tepla a slunečních paprsků, případně protáhnout tělo v našem fitness. Orlické hory jsou odsud navíc nadosah.

Hotel Studánka si pro vás připravil speciální nabídku wellness balíčků. Máte rádi relax nebo aktivní wellness dovolenou? Z pestré nabídky si vybere každý. Pokud si nejste jisti, jestli jste vybrali ten správný balíček, rádi vám poradíme s výběrem.

Obrázek odebrán.

 

Tagy
Wellness
Relax
Orlické hory
Hotel Studánka
Archivováno
Ne