Vydejte se vstříc zážitkům a odpočinku do překrásného lázeňského města Luhačovice.

Hotel Harmonie se nachází na periferii největších moravských lázní Luhačovice v krásné přírodě CHKO Bílé Karpaty. 

Obrázek odebrán.

Těšit se můžete na relaxační pobytové balíčky nabité dobrým jídlem v rámci all inclusive a příjemnými wellness zážitky.

Rádi ochutnáváte v lázních minerální prameny? V Luhačovicích jich budete mít k dispozici několik – nejznámější pramen je Vincentka, ochutnejte ale také Aloisku, Ottovku, Pramen Dr. Šťastného, Pramen sv. Josefa, Violu a další.

V letním období prozkoumejte okolí na kole, bruslích nebo pěšky, v zimě si nezapomeňte vzít běžky, projížďky oblastí Bílých Karpat a Luhačovického Zálesí v bílé stopě jsou opravdu úchvatné.

Obrázek odebrán.

Bazén, sauna a wellness, uvolněte se od přebytečného stresu

Odpočívat budete v hotelovém wellness centru, které nabízí různé druhy masáží. 
Hotel má vlastní rekondičně-relaxační centrum, ve kterém si můžete dopřát různé druhy masáží, zábalů, koupelí, baňkování a dalších procedur. Součástí wellness je také vyhřívaný bazén, sauna, fitness a tělocvična.

Jedinečnou službou hotelu Harmonie je lokální kryoterapie. Jedná se o aplikaci páry tekutého dusíku, která blahodárně působí na řadu obtíží. Tato metoda dokáže zmírnit bolest, pomáhá prokrvování částí těla, zmírňuje záněty a v kombinaci s masáží zmírňuje také migrény.

Obrázek odebrán.

Ubytování a výborná strava

Bydlet budete ve dvoulůžkovém pokoji s televizí. Připraveny jsou rovněž rodinné pokoje. Wi-Fi připojení je k dispozici v prostorách recepce a baru.

Obrázek odebrán.

V restauraci si vychutnáte snídaně formou bufetu i večeře výběrem ze 3 jídel. Těšit se můžete především na tradiční českou kuchyni.

Na šálek lahodné kávy nebo sklenku dobrého vína můžete zajít také do denního baru, který nabízí příjemné posezení, kam slunce svítí téměř po celý den a odkud je krásný výhled na okolní krajinu.

Aktivity v hotelu a okolí

V sousedství hotelu je sportovní areál, kam si za poplatek můžete skočit na minigolf, basketbal, nohejbal, volejbal nebo kuželky. Přímo v hotelu vám za příplatek půjčí nordic walking hole, pétanque, kriket, badminton, horská kola a koloběžky. Děti potěší herní klub, kde si mohou hrát a malovat (najdou zde společenské hry, puzzle, autíčka a další hračky).

Obrázek odebrán.

Tip na výlet - Přehrada Luhačovice, klidová zóna u Luhačovic

Prvotním účelem Luhačovické přehrady v blízkých Pozlovicích byla ochrana před povodněmi. Postupně se stala cílem častých procházek, odpočinkovou a klidovou zónou.

Obrázek odebrán.

S Luhačovicemi je rekreační oblast Luhačovické přehrady propojena pěší stezkou Jurkovičova alej, podél které jsou vybudována odpočívadla, sportoviště a občerstvení. Okolí přehrady má ideální podmínky pro aktivní rekreaci obyvatel a lázeňských hostů. Je vhodné pro pěší výlety, cykloturistiku, in-line bruslení, rybaření, koupání, relax a další zábavu. Disponuje vhodnými podmínkami pro ubytování a stravování.

Tagy
Luhačovice
lázně
Wellness pobyty
Archivováno
Ne