Thermalpark v Dunajské Strede je jeden z nejkrásnějších a největších termálních koupališť na jižním Slovensku se 40 letou tradicí.

Hotel Thermalpark nabízí ubytování přímo v areálu koupaliště. Areál má rozlohu 18 ha a jeho součástí jsou vnitřní i venkovní bazény s léčivou termální vodou s teplotou od 24 do 39 stupňů celsia. Dalšími atrakcemi, které můžete využívat, jsou wellness, tobogán, sportovní hřiště a jezírko na relax. Termální voda vyvěrá z hloubky 1600 metrů a na povrchu dosahuje teploty 57 stupňů celsia. Má příznivé účinky při chorobách pohybového ústrojí.

Obrázek odebrán.

Bohatá bufetová polopenze

Během příjemného oddechového pobytu se nezapomíná ani na stravu. Připravena je polopenze. Snídaně i večeře se podávají formou bufetu. V hotelové restauraci si například na oběd vyberte z pokrmů mezinárodní kuchyně. Nechybí ani bar s širokou nabídkou nápojů a občerstvení.

Obrázek odebrán.

Wellness a odpočinek

Hotel poskytuje svým návštěvníkům více než jen ubytování. Během celého pobytu mají naši hosté vstup do všech vnitřních a venkovních bazénů. Blahodárné účinky termální vody a kvalitní služby v podobě různých masáží a procedur, obnovený saunový svět a příjemný personál jsou zárukou ke spokojenosti našich hostů.

Obrázek odebrán.

Volný čas a okolí

Město Dunajská Streda se nachází v blízkosti maďarských hranic, ale za zábavou a dalším odpočinkem nemusíte překračovat hranice.

Fanoušků silných a rychlých strojů jistě potěší Slovakiaring, který se nachází jen 15 minut od hotelu. Trať dlouhá skoro 6 km nabízí prostor všem nadšencům adrenalinu a rychlé jízdy. Za návštěvu nepochybně stojí i Vojenské muzeum v obci Orechová Potoň, kde se nacházejí například i expozice z I. a II. světové války.

Pobřeží a celý ostrov jsou bohatě protkávané cyklotrasami, stezkami a trasami, na kterých potkáte turisty, bruslaře a jezdce na koních.

Tagy
Thermalpark
Dunajská Streda
Termály Slovensko
Archivováno
Ne