Užijte si perfektní dovolenou v překrásném koutě Slovinska. Ubytováni budete v hotelu Brinje, který je ideálním výchozím bodem pro všechny milovníky turistiky, cyklistiky a přírodních krás.

Hotel Brinje je součástí většího komplexu (za wellness lenošením nebo na výborné jídlo budete chodit do okolních hotelů), nachází se asi 100 km od Lublaně a 42 km od Mariboru. Malebné Pohorje a lázeňské město Zreče jsou vystřižené jako z pohádky!

Obrázek odebrán.

Ubytování - druhý domov

Vašim přechodným domovem se stane komfortní, útulně zařízená pokoj s TV, telefonem a minibarem, samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a bezplatné Wi-Fi připojení na internet. K dispozici budete mít dvojlůžko (plus jednolůžko jako přistýlku) a těšit se můžete i na terasu, kde si můžete vychutnávat nikým nerušený odpočinek.

Obrázek odebrán.

Vybavený pohodlný pokoj

 V ceně voucheru jsou i snídaně a večeře, které se podávají formou bufetu v některé ze sousedních restaurací (hotel Planja nebo Rogla), kam to budete mít jen na skok. Součástí podzimních variant jsou i tematické večeře, které se konají každý čtvrtek a neděli. Podávat se budou regionální pokrmy připravené výhradně z lokálních surovin.

Obrázek odebrán.

Wellness a neomezený odpočinek

Těšit se můžete i na neomezený vstup do termálního bazénu v sousedním hotelu Planja. Ponořte se do světa relaxu a užijte si blahodárné účinky horké léčivé vody. Po túrách, cyklistických výletech vám to přijde jistě vhod.

Obrázek odebrán.

Zábava v hotelu, výlety i stezka v korunách stromů

Na své si přijdou milovníci cyklistiky, turistiky ale i rodiny s dětmi. Tím se bude líbit v areálu Zlodej's Land s dřevěnou vesničkou i s kostelíkem, kde se dozví zajímavé informace o životě v Pohorje. K dispozici budou mít i parádní hřiště, ohniště a ranč. Pořádný adrenalin si užijí na horské dráze zlodějovu (děti do 17,9 let mají jednu jízdu v ceně voucheru). Frčí to na ní rychlostí až 40 km / h a díky nadmořské výšce 1340 m jsou kromě adrenalinu zaručeny i nádherné výhledy!

Obrázek odebrán.

Pěší výlet si naplánujte přes lesy a mýtiny k jezeru Lovrenška nebo k Černému jezeru. Děti určitě nadchne trpasličí naučná stezka (4,2 km) lemovaný informačními tabulemi, který vás zavede i k rozhledně (30 m). A rozhodně byste neměli vynechat celoročně otevřený chodník v korunách stromů s celkovou délkou 1 km, vyhlídkovou věží vysokou 37 m a 40 m skluzavkou.
 

Tagy
Termály Slovinsko
Rogla
Archivováno
Ne